Barlett & Cenbright email

Skladník-prodejce (Z21287)

Odpověď
PCV Alfa s.r.o.
Lokalita Olomouc

Logistika a doprava Logistika a doprava Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce

Pracovní náplň:

V tuto chvíli hledáme nového kolegu na pozici:
Skladník-prodejce

• manipulace se skladovými zásobami (příjem, výdej),
• obsluha maloprodejních zákazníků (prodej),
• obsluha VZV.

Výsledkem Vaší práce bude fungující sklad, který umožní precizní odbavení zakázek

Profil vhodného uchazeče:
• vzdělání SŠ, SOU,
• přehled v oblasti inženýrských sítí velkou výhodou,
• znalost práce na PC pro administraci a evidenci zboží v systému,
• platný průkaz VZV není podmínkou, pouze výhodou
• trestní bezúhonost a slušné vystupování

Hledáme především toho, kdo má zájem pracovat. Vše co budete pro tuto práci potřebovat Vás rádi v průběhu času naučíme. Nástup možný ihned

Co Vám můžeme nabídnout?
• adekvátní nástupní plat + pravidelné individuální kvartální prémie dle osobního ohodnocení,
• pravidelný příspěvek na stravování,
• pevná 8h pracovní doba
• přátelský kolektiv,

Mimo jiné Vám pomůžeme ke zlepšení prodejních dovedností včetně komunikace se zákazníky.

Nabízíme Vám práci v české firmě s českým vlastníkem, který má rozumné požadavky na své zaměstnance.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Lubomír Havlíček
604 651 451
havlicek@pcvalfa.cz