Barlett & Cenbright email

Zdravotní laborant (Z21289)

Odpověď
Česká laboratorní s.r.o.
Lokalita Praha

Zdravotnictví a sociální péče Zdravotnictví a sociální péče

Pracovní náplň:

Popis organizace:
Česká laboratorní s.r.o. je multioborová laboratoř akreditovaná společností ČIA pro normu ČSN EN ISO: 15189.
Vzhledem k našemu rychlému růstu neustále hledáme nové kolegy a kolegyně, jimž vyhovuje rodinný charakter naší společnosti.

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu?

Zdravotní laboranti

Přijmeme zdravotní laboranty na oddělení biochemie a mikrobiologie.

Co vás čeká:
• Budete se podílet na provádění rutinních i specializovaných laboratorních vyšetření.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Vystudoval/a jste SŠ, VOŠ nebo bakalářský studijní program v oboru zdravotní laborant? Jste pečlivý/á a hledáte příjemné pracovní prostředí? V tom případě hledáme právě vás!

Co vám můžeme nabídnout:
• Pohodový pracovní kolektiv
• Stravenky
• 6 týdnů dovolené
• Multisport
• Finančně podporujeme další vzdělávání a účast na odborných seminářích.

Sídlíme na adrese: Pod Krejcárkem 975/2, 130 00 Praha 3

Máte o danou pozici zájem?
Pošlete nám životopis a staňte se členy našeho týmu!

Kontaktní osoba:
Bc. Ladislav Klíma:
Tel: 778 428 633
e-mail: klima@ceslab.cz
www.ceskalaboratorni.cz