Barlett & Cenbright email

Odběrová sestra (Z21290)

Odpověď
Česká laboratorní s.r.o.
Lokalita Praha

Zdravotnictví a sociální péče Zdravotnictví a sociální péče

Pracovní náplň:

Česká laboratorní s.r.o. je multioborová laboratoř akreditovaná společností ČIA pro normu ČSN EN ISO: 15189.

Vzhledem k našemu rychlému růstu neustále hledáme nové kolegy a kolegyně, jimž vyhovuje rodinný charakter naší společnosti.

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu?

Odběrová sestra

Jste praktická nebo všeobecná sestra? Umíte odebírat krev a chcete klidnou práci bez směnného provozu?

V tom případě hledáme právě vás!

Do našich odběrových místností v Praze přijmeme odběrové sestry na plný i částečný úvazek.

Co vám můžeme nabídnout:

• Pohodový pracovní kolektiv
• Multisport
• Stravenky
• 6 týdnů dovolené

Adresa pracoviště: Nemocnice sv. Alžběty, Na Slupi 448/6, 120 00 Praha 2

Máte o danou pozici zájem? Pošlete nám životopis a staňte se členy našeho týmu!

Kontaktní osoba:
Bc. Ladislav Klíma:
Tel: 778 428 633
e-mail: klima@ceslab.cz
www.ceskalaboratorni.cz