Barlett & Cenbright email

Projektový specialista (Z21377)

Odpověď
LB Cemix, s.r.o.
Lokalita Praha

Stavebnictví a reality Stavebnictví a reality

Pracovní náplň:

Společnost LB Cemix, s.r.o je součástí rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger. Patříme mezi přední evropské výrobce suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů, keramických materiálů a surovin.

Hledáme uchazeče na pozici:

Projektový specialista pro region Praha, západní a východní Čechy

Máte vzdělání, odbornost nebo zkušenosti v oblasti pozemního stavitelství?
Dokážete komunikovat s projektanty a architekty?
Dosáhl/a jste ve svém životě výsledků, které můžeme ověřit?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Co potřebujete:
· velmi dobrou orientaci v oblasti pozemního stavitelství
· ochotu tvrdě pracovat, být samostatný a schopný nacházet řešeni
· znalost práce na po čítači, hlavně MS Office
· ŘP sk. B - a ochotu cestovat po ČR
· prokazatelné výsledky ve svých dosavadních aktivitách

Co vám můžeme nabídnout:
· zajímavou a různorodou práci
· zaměstnání stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
· notebook, osobní automobil i k soukromým účelům
· širokou paletu firemních benefitů
· motivující finanční ohodnocení
· možnost odborného rozvoje a osobnostního vzdělávání

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis společně s kontaktními údaji na e-mailovou adresu: zuzana.hanzlova@cemix.cz (tel. +420 739 681 392).
Více informací na www.cemix.cz/kariera.