Barlett & Cenbright email

Automechanik (Z21442)

Odpověď
1CAR, s.r.o.
Lokalita Praha

Automotive Automotive Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce Technika Technika

Pracovní náplň:

Hledáme schopného automechanika pro servis v Praze na Chodově.

Naše požadavky:

• Chuť poctivě pracovat a učit se novým věcem
• Možné i pro šikovné absolventy
• V denní praxi brzdy, oleje, výfuky, ramena a vše ostatní kolem aut
• Komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost, loajalita a týmový duch
• ŘP skupiny B nutný

Nabízíme:

• Odpovídající platové ohodnocení vč. firemních benefitů
• Bonusový systém
• Práci na HPP, nebo v případě zájmu na dohodu, ŽL
• Jednosměnný provoz pondělí - pátek
• Práci v příjemném a přátelském prostředí v perspektivní a stabilní společnosti
• Pracoviště v těsné blízkosti metra C – Chodov

Místo práce: 1CAR, Vojtíškova 1828/4, Praha 148 00 - Chodov

Termín nástupu: dle dohody

Email pro zasílání životopisů příp. motivačních dopisů: jsvoboda@1car.cz