Barlett & Cenbright email

Pomocník na pneuservis (Z21443)

Odpověď
1CAR, s.r.o.
Lokalita Praha

Automotive Automotive Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce

Pracovní náplň:

Hledáme pomocníka na pneuservis v Praze 4

Naše požadavky:
• Chuť poctivě pracovat
• Možné i pro šikovné absolventy
• Fyzická zdatnost
• Pro šikovné možnost postupu na mechanika
• ŘP skupiny B není nutný, ale je výhodou

Nabízíme:
• Odpovídající platové ohodnocení vč. firemních benefitů
• Bonusový systém
• Práci na HPP, nebo v případě zájmu na dohodu, ŽL
• Jednosměnný provoz pondělí - pátek
• Práci v příjemném a přátelském prostředí v perspektivní a stabilní společnosi
• Pracoviště v těsné blízkosti metra C – Chodov
• Možno i jako brigádu na jarní přezouvací kampaň

Místo práce: 1CAR, Vojtíškova 1828/4, Praha 148 00 - Chodov

Termín nástupu: od 1.4.2021 nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis na e-mailovou adresu: jsvoboda@1car.cz