Barlett & Cenbright email

Aktivní telefonní operátor (z43313)

Odpověď
Lokalita Hradec Králové

Administrativa Administrativa Prodej a obchod Prodej a obchod Zákaznický servis Zákaznický servis

Pracovní náplň:

Aktivní telefonní operátor

Pokud Vám nevadí telefonování, komunikace s lidmi a práce s počítačem, hledáme právě Vás.

Pro naši pobočku v Hradci Králové hledáme kolegy pro komunikaci s klienty a uchazeči o zaměstnání.

Náplň:
- aktivní telefonické oslovování nových klientů s nabídkou našich personálních služeb
- vyřizování dotazů a požadavků
- samostatná práce s PC a firemní databází
- vyřizování objednávek
- telefonická, emailová komunikace s uchazeči o zaměstnání

Požadujeme:

- znalost práce na PC
- velmi dobré komunikační schopnosti, denní aktivní telefonická komunikace s klienty a uchazeči
- smysl pro zodpovědnost

Nabízíme:

- práce na HPP (8,00 – 16,30, pouze po – pá)
- fixní plat + odměny
- práci v samostatné kanceláři v centru Hradce Králové
- technické zázemí, notebook, mobilní telefon
- zaškolení
- možnost postupu