Barlett & Cenbright email

Vedoucí laborant/ka úseku biochemie (Z21603)

Odpověď
Česká laboratorní s.r.o.
Lokalita Praha

Chemický průmysl Chemický průmysl

Pracovní náplň:

Popis organizace:
Česká laboratorní s.r.o. je multioborová laboratoř akreditovaná společností ČIA pro normu ČSN EN ISO: 15189.
Vzhledem k našemu rychlému růstu neustále hledáme nové kolegy a kolegyně, jimž vyhovuje rodinný charakter naší společnosti.

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu?

Vedoucí laborant/ka úseku biochemie

Co vás čeká:
• Budete organizovat práci zdravotních laborantů úseku biochemie a podílet se na provádění rutinních a specializovaných vyšetření

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Vystudovaný obor zdravotní laborant
• Atestaci z odbornosti klinická biochemie

Co vám můžeme nabídnout:
• Motivující finanční ohodnocení
• 6 týdnů dovolené
• Příspěvek na stavování
• Prostředí moderní laboratoře

Kde se nacházíme: Pod Krejcárkem 975/2, 130 00 Praha 3 poblíž tramvajové a autobusové zastávky Krejcárek

Máte o danou pozici zájem?

Pošlete nám životopis a staňte se členy našeho týmu!

Kontaktní osoba:
Bc. Ladislav Klíma:
Tel: 778 428 633
e-mail: klima@ceslab.cz
www.ceskalaboratorni.cz