Barlett & Cenbright email

Projektový nákupčí (z43806)

Odpověď

Nákup Nákup

Pracovní náplň:

- Pro nový obor v oblasti výroby generátorů hledáme nákupčího-specialistu.
- Vyhledávání a kvalifikace nových dodavatelů pro nové projekty (napříč celým světem)
- Vyjednávání a implementace smluv s dodavateli
- Zpracovávání nákupních strategií pro dané projekty a komodity
- Odpovědnost za vztahy s dodavateli - jejich řízení a rozvoj, spolupráce na kontrole kvality
- Koordinace projektů z pohledu nákupu, úzká spolupráce s oddělením Engineeringu a Projektovým manažerem
- Reporting a evidence dat v informačním systému BAAN

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického směru
- Výborná AJ (C1) - většina jednání s dodavateli a dojednávání smluv v AJ
- 5 let praxe v nákupu materiálů a komponent pro strojírenskou nebo elektrotechnickou výrobu
- Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- Odolnost vůči stresu, orientace na cíl
- Pokročilá práce MS Office (Excel(
- Ochota cestovat

Nabízíme:

- Mzda od 55 000 Kč, další navýšení po zapracování
- Čtvrtletní bonus
- Zaměstnanecké benefity