Barlett & Cenbright email

Projektant Elektro, MaR (z431008)

Odpověď
Lokalita Pardubice

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika Stavebnictví a reality Stavebnictví a reality

Pracovní náplň:

- Hledáme kolegu do mladého kolektivu, který bude společně s námi zpracovávat projekty elektro NN do 1000V, MaR vč. průmyslových řídicích systémů (obvykle v oborech energetika, teplárenství, chemie, petrochemie, apod.).
- Podle stupně praxe/zkušeností z oboru budete vytvářet samostatně či pod vedením zkušenějšího kolegy projektové dokumentace různých stupňů dle vyhlášky 499/2006Sb. Na základě technického zadání zákazníka kreslit zapojovací schémata rozvaděčů v Autocad 2D popř. EPLANu, specifikovat snímače a elektroinstalační materiál, kabely, materiál kabelových tras, technické zprávy, tabulky, výkazy.
- Budete se zákazníkem a kolegou strojařem komunikovat ohledně zadání a rozsahu jednotlivých projektů při získávání podkladů a projednání technického řešení, účastnit se prohlídek a projekčních kontrolních dní na stavbě. Na rozsáhlejších projektech spolupráce s technologem strojní části a oboustranné předávání podkladů.

Požadujeme:

- vysokoškolské či středoškolské vzdělání nebo střední odborné s výučním listem v oboru elektro
- především ale samostatné a technické myšlení - chtít něco vymyslet a dotáhnout do konce
- praxe projekce min. 2 roky
- chuť se trvale sebevzdělávat, absolvovat školení, sdílet informace s kolegy
- řidičský průkaz sk. B
- Výhodou bude, pokud budete umět
- znalost oboru MaR, průmyslové řídicí systémy, elektro do 1000V zejména v oblasti průmyslových staveb (energetiky, chemie, petrochemie, pracovní stroje ...)
- praktické zkušenosti z realizace podobných staveb či montáží elektro zařízení, rozváděčů apod.
- znalost programu EPLAN výhodou
- znalost anglického jazyka

Nabízíme:

- spolupráci na projektech v ČR, Evropě a dalších zemích
- přístup k moderním technologiím v daném oboru
- práci v mladém kolektiv
- pružnou pracovní dobu
- profesní vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
- zaměstnanecké benefity (stravenky, firemní telefon, výuku anglického jazyka)