Barlett & Cenbright email

Elektroinženýr/Elektrotechnik (z51636)

Odpověď
Lokalita Ústí nad Labem

Elektrotechnika a energetika Elektrotechnika a energetika

Pracovní náplň:

- Máte SŠ (VŠ) strojního zaměření, jste komunikativní, mluvíte anglicky, láká Vás práce na zahraničních projektech a rádi cestujete
- Pak hledáme právě Vás!
- Příprava projektové dokumentace elektro komplexních projektů z oblasti zaměření naší společnosti - pásová doprava, dopravní trasy a systémy pro manipulaci se sypkými hmotami
- Řízení částí komplexních projektů v oblasti měření, regulace a automatizace
- Účast na uvádění do provozu, parametrizování PLC, síťových připojení
- Spolupráce s obchodním oddělením
- Spolupráce s týmem projektových manažerů, site manažerů a oddělením projekce - konstrukce
- Dohled nad realizací a technická podpora
- Komunikace se zákazníky a subdodavateli, řešení neshod, změn
- Spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni

Požadujeme:

- Zkušenosti s tvorbou a zpracováním projektové elektro dokumentace a výkresů
- Zkušenosti s oživováním slaboproudých elektronických zařízení, rozvaděčů a pohonů
- Alespoň SŠ vzdělání elektro, slaboproud, měření a regulace, technická kybernetika a podobně
- Komunikativní znalost AJ + jakýkoliv další jazyk výhodou
- Komunikativnost, tvůrčí přístup, práce v týmu, pečlivost
- Ochota cestovat, MS Office
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- Platové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice
- Zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
- Práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
- Využití odbornosti a možnost profesního růstu
- Služební notebook a mobilní telefon
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravné
- Po zapracování, dle výkonu, 2x ročně polovinu 13. platu