Barlett & Cenbright email

Supervizor montáže zařízení a zprovozňovač (z51635)

Odpověď
Lokalita Ústí nad Labem

Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce Strojírenství Strojírenství

Pracovní náplň:

- Máte SŠ (VŠ) strojního zaměření, jste komunikativní, mluvíte anglicky, láká Vás práce na zahraničních projektech a rádi cestujete
- Pak hledáme právě Vás!
- supervize a vedení montáží zařízení
- zprovozňování zařízení (mechanická a elektrická část, řízení)
- vedení předmontážních prací
- technická a kvalitativní kontrola subdodávek a výroby
- posuzování kvalifikace dodavatelů a splnění kvalitativních předpokladů (certifikace, dokumentace, apod.)
- kontrola průběhu výroby a montáže dodávaného zařízení a správa k tomu potřebné dokumentace
- kontrola dodaného materiálu na stavbu a pro předmontáže
- dohled nad dodržováním časového harmonogramu prací
- vedení stavebního deníku
- aktivní účast na záruční a pozáruční servisní činnosti
- komunikace se zákazníkem a dodavateli (výrobní a montážní firmy)

Požadujeme:

- SŠ/VŠ strojního zaměření
- znalost AJ podmínkou (min. úroveň B1) + jakýkoliv další jazyk výhodou
- samostatnost a logický úsudek, silné organizační a komunikační schopnosti
- schopnost aktivně se podílet na řešeních případných technických komplikací v průběhu výstavby a montáže a po jejich schválení dohlédnout na zjednání efektivní nápravy
- schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost proti stresu
- zájem pracovat na projektech v ČR i zahraničí
- schopnost čtení strojní výkresové dokumentace, elektro výkresy výhodou
- základní znalost programu AutoCAD (prohlížení, tisk, odměření z výkresů)
- všeobecná znalost výrobního procesu ve strojírenství (technologie, svary, povrchové úpravy, …)
- orientace v normách oboru strojírenství výhodou
- základní znalost elektro a principů řízení výhodou
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- dle výkonu, po zapracování 13. plat, bonusy z realizace díla
- zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské skupiny
- práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- služební notebook a mobilní telefon