Barlett & Cenbright email

Pracovník/ce na administrativu pro servis v Praze 10 (Z34200)

Odpověď
1CAR, s.r.o.
Lokalita Praha

Administrativa Administrativa Řemeslné a manuální práce Řemeslné a manuální práce

Pracovní náplň:

Hledáme šikovnou paní nebo pána na administrativu pro servis v Praze 10

Naše požadavky:
• Vzdělání obchodního, administrativního nebo technického směru výhodou
• Možné i pro šikovné absolventky nebo absolventy
• V denní praxi komunikace se zákazníky, pojišťovnami a napříč firmou
• Nutná znalost práce na PC
• Výborné organizační a komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost, zkrátka administrativní talent
• Výhodou je praxe v automotive segmentu nebo pojišťovnictví
• Preferujeme pouze dlouhodobou spolupráci
• Řidičský průkaz B nutný a praxe v řízení výhodou

Nabízíme:
• Platové ohodnocení odpovídají schopnostem a zkušenostem
• Bonusový systém
• Práci na HPP, v případě zájmu i další varianty spolupráce
• Jednosměnný provoz pondělí - pátek
• Práci v příjemném a přátelském prostředí v dlouhodobě stabilní společnosti

Pracoviště na adrese1CAR, U Kabelovny 193/20, Praha 10

Termín nástupu: dle dohody – optimálně květen-červen 2024

Email pro zasílání životopisů: jsvoboda@1car.cz